Skip to main content

DASS, s.r.o.

Profil spoločnosti

                Spoločnosť DASS bola založená v roku 1995 ako spoločnosť s ručením obmedzeným. Od svojho vzniku sa zaoberá distribúciou technológie spoločnosti GRACO Inc., Minneapolis, USA. Po dobudovaní európskej centrály spoločnosti GRACO BVBA v Maasmechelene v Belgicku získala naša spoločnosť v roku 1997 štatút autorizovaného distribútora pre segmenty Automotive (automobilový priemysel) a Industry (všeobecný priemysel), v roku 2006 aj pre segment CED (maliari a stavebníctvo).

                Spoločnosť sa v roku 2010 stala distribútorom náterových systémov HEMPEL. V košickej obchodnej kancelárií Vám naši odborníci poradia s výberom správneho náterového systému pre danú aplikáciu a rovnako Vám poskytnú kvalitné technické poradenstvo v tejto oblasti.

                V súčasnosti sa v odbore stavebných tepelných izolácií a hydroizolácií dostávajú do popredia izolačné materiály na báze dvojzložkových polyuretánov. Od roku 2012 spoločnosť DASS začala s distribúciou materiálov pre realizáciu PUR izolácií. V našej ponuke sú kvalitné výrobky nemeckej spoločnosti PCC Prodex.

                Spoločnosť DASS, s.r.o. je s viac ako 20 ročnými skúsenosťami kvalitným odborníkom v problematike striekacej techniky a systémov, a snaží sa svojim zákazníkom poskytnúť tie najlepšie riešenia a technické poradenstvo.

 Kľúčom je kvalitný zákaznícky servis

                Trvalý rast našej spoločnosti je výsledkom nielen špičkovej technickej úrovne predávaných produktov, ale aj výsledkom prvotriedneho zákazníckeho servisu. Tento rast nám umožňuje pružne reagovať na požiadavky zákazníka a ponúkať komplexné technické riešenia pre náterové systémy, transfer tekutých materiálov, tmelov a lepidiel a ich aplikáciu takmer vo všetkých oblastiach priemyslu. V úzkej spolupráci s kvalifikovaným technickým tímom Graco ponúkame systémy, ktoré sa stávajú meradlom kvality takýchto riešení.

                Starostlivosť o zákazníka však nekončí predajom zariadenia alebo technológie - naopak, našou snahou je poskytovať neustálu technickú podporu či už vo forme poradenstva, dodávok náhradných dielov alebo servisných prác. Pravidelné inovácie, ktoré sú výsledkom investícií spoločnosti Graco do vývoja nových technológií, sú zárukou, že každý z našich zákazníkov má neustály prístup k tomu najlepšiemu, čo je v súčasnosti na trhu dostupné v oblasti spracovania a aplikácie tekutých materiálov.

DASS, s.r.o.  
Robotnícka 1E/7030,
036 01 Martin
www.dass.sk

Kontaktná osoba:
Ing. Ľuboš Sokol
prevádzkový riaditeľ
+421 905 466 699
lsokol@dass.sk

DASS, s.r.o.
DASS, s.r.o.
Robotnícka 1E/7030
03601 Martin
Web vystavovateľa

Prezentácia